Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Blog ogólnotematyczny | 30 stycznia 2023

Scroll to top

Top

Sposób na relaks i piękno.

Sposób na relaks i piękno.
Asiek
  • On 6 kwietnia 2018

Instytut Cattleya to miejsce, gdzie zadbamy o Twoją smukłą sylwetkę, piękne ciało, włosy i dobre samopoczucie. Proponujemy nasze zabiegi wyszczuplające, relaksujące, masaże, usługi fryzjera i stylisty, manicure, pedicure i wiele, wiele innych.
Do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zapraszamy na stronę: cattleyainstytut.pl, służymy cennymi poradami ekspertów. Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów, to miejsce, w którym zadbamy o Twój relaks, urodę i zdrowie.
W naszej ofercie mamy szereg zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich, upiększających, polecamy masaże, pedicure i wiele innych sposobów na cudowny wygląd i wspaniałe samopoczucie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na: cattleyainstytut.pl  Gabinet kosmetyczny i fryzjer w jednym, czyli Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów prezentuje państwu zróżnicowaną ofertę swoich zabiegów upiększających. Między innymi pedicure oraz liczne masaże, a także laseroterapia i wiele innych. Firma Cattleya świadczy profesjonalne usługi kosmetyczne. Oferta obejmuje zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapię, pielęgnację rąk i stóp (manicure, pedicure), masaże relaksacyjne, antycellulitowe oraz inne. Fryzjer, kosmetyczka, dermatolog oraz inni specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!
Cattleya to Twój salon kosmetyczny, z którego wyjdziesz z uśmiechem na twarzy i będziesz czuł się całkowicie i pod każdym względem dopieszczony.  Firma Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów oferuje swoim klientom szereg zabiegów z zakresu pielęgnacji ciała.
Szeroki wachlarz usług, obejmuje między innymi relaksujące masaże, pedicure, laseroterapię oraz modelowanie sylwetki, a nasz fryzjer wyczaruje piękną fryzurę. Jeśli masz problem z niesfornymi włosami nasz fryzjer ujarzmi je w mgnieniu oka. Nada Twoim włosom objętości i blasku. A gdy skończy on układanie pięknej fryzury zapraszamy na masaże i pedicure, z których możesz również skorzystać w naszym salonie fryzjerskim. Z pewnością będziesz zadowolona z efektu końcowego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  Cattleya Instytut Pięknego Ciała i Włosów oferuje kompleksowe zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii oraz Spa & Wellness w komfortowych warunkach, ciszy i spokoju. Z dala od codziennego zgiełku i pośpiechu możesz skorzystać z usług jakie oferuje nasz fryzjer, przyjść na masaże lub pedicure.