Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Blog ogólnotematyczny | 30 stycznia 2023

Scroll to top

Top

Kamerzysta na wesele – fotograf czy jednak film?

Kamerzysta na wesele – fotograf czy jednak film?
Asiek
  • On 23 listopada 2015

Każda kobieta wyobraża sobie, że dzień ślubu będzie dla niej najpiękniejszym dniem w życiu. Boimy się, że coś pójdzie nie tak. Przeraża nas wizja źle wypowiedzianej przysięgi, możliwość upadku podczas pierwszego tańca czy zbrudzonej sukni ślubnej.
Zanim jednak staniemy na ślubnym kobiercu, czekają nas długie i trudne przygotowania. Trzeba przecież wszystko zorganizować i zaplanować. Para Młoda wspólnie musi wybrać lokal, menu, zespół, sukienkę, garnitur lub frak, wystrój, świadków, zaproszenia. Lista rzeczy do zrobienia jest tak długa jak niekończąca się lista zaproszonych gości. Ale kiedy uda nam się już wszystko załatwić. Kiedy widzimy duże szanse na to, że wesele będzie dokładnie takie jak sobie wymarzyliśmy, to zostaje jeszcze jedna, bardzo ważna rzecz. Chodzi oczywiście o kamerzystę na wesele.

tie-690084_1280
W dniu ślubu towarzyszą nam ogromne emocje. Z rozmowy ze znajomymi wiem, że większość z nich denerwowała się wszystkim tak bardzo, że niewiele pamiętała z przebiegu ceremonii i wesela. Szczątkowy obraz tego dnia uzyskali jedynie dzięki opowiadaniom zaproszonych gości. A jak wiemy, informacje takie przechodzą z ust do ust, każdy doda coś od siebie i w efekcie mamy nową historię wszystkich zdarzeń, która niekoniecznie miała miejsce na naszym weselu. A nawet jeśli, to tylko w minimalnym stopniu pokrywa się z faktami.
Jeśli chcemy uniknąć takich sytuacji, koniecznie musimy pomyśleć o wideofilmowaniu naszego wesela. Kamerzysta w Warszawie lub Białymstoku uwieczni na filmie dokładnie to, co miało miejsce. A my, kiedy emocje już opadną, będziemy mogli na spokojnie obejrzeć przebieg całego zdarzenia.

computer-962971_1920
Również po latach, kiedy będziemy już małżeństwem z kilkunastoletnim stażem, wrócimy z sentymentem do chwil z przed lat i do swojej młodości, co będzie możliwe jedynie dzięki wideofilmowaniu. Zdjęcia nie pokażą przecież właściwej atmosfery wesela. Owszem, ukażą momentalnie uchwycone w kadrze sylwetki ludzi. Ale pamiętajmy, że wesele trwa dużo więcej niż moment, dlatego warto uwiecznić na kamerze jego całość. Tutaj najbardziej liczą się przecież emocje Pary Młodej i zaproszonych gości.
Wszystko to nagra na filmie kamerzysta z Warszawy czy Białegostoku. Posługując się przy tym nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem a także dobrymi umiejętnościami montażu, które będą gwarancją naszego zadowolenia. Dzięki temu dzień naszego ślubu nigdy nie zostanie zapomniany, ponieważ zawsze będziemy mogli do niego wrócić i przeżyć na nowo.