Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Blog ogólnotematyczny | 1 grudnia 2023

Scroll to top

Top

Naklejki na ścianę

Naklejki na ścianę
Asiek
  • On 23 grudnia 2015

Naklejki na ścianę to zaraz obok tapet kolejny z pomysłów na urozmaicenie wyglądu naszego pokoju. Naklejki na ścianę świetnie sprawdzą się we wzbogacaniu aranżacji każdego typu wnętrz. Naklejki pasują zarówno do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, jak i kuchni czy łazienki. Niemniej jednak od tego w jakim miejscu je umieścimy, zależna będzie ich trwałość. Możliwości wybierania spośród naklejek dopasowanych do wnętrza jest sporo. Możesz wybrać spośród dostępnych wzorów), lub zaproponować swój projekt. Różne są rozmiary, motywy, barwy.

Dzięki temu, że firmy zajmujące się projektowaniem naklejek na ścianę nieustannie poszerzają swój asortyment, możesz cieszyć się jeszcze większym wyborem. Sam decydujesz jak duża ma być naklejka, jakie ma mieć wymiary, jaki kształt, kolor, jak ma wyglądać. Szczegóły bardzo często możesz określić na stronie internetowej podczas składania zamówienia. Wszystko po to by naklejka na ścianę spełniała twoje oczekiwania i pasowała do twoich potrzeb. Wybór naklejki na ścianę zapewni zmianę wyglądu pomieszczenia na bardziej oryginalny przy niskich kosztach.

Naklejki na ścianę wykonywane są zazwyczaj z matowej folii, która gwarantuje trwałość oraz długą żywotność, naklejki takie wyglądają przy tym jak namalowane. Naklejki na ścianę cieszą się coraz większą popularnością. Sprawdzą się one również w biurze. Atut naklejek na ścianę stanowi z całą pewnością fakt, że mogą być one naklejane na ściany pomalowane farbą, pokryte tapetą, a nawet płytkami ceramicznymi. Najczęściej spotykamy naklejki wykonane z folii PCW. Warto zadbać o to by powierzchnia na którą nakleimy naklejki była czysta. Nałożony na naklejki klej oraz załączona instrukcja obsługi sprawiają, że nakładanie naklejek jest dziecinnie proste. Podobnie, jak ich usuwanie, nie pozostawiają one bowiem śladu na ścianie. Zazwyczaj są gotowe do montażu od razu po rozpakowaniu. Większe naklejki są produkowane w elementach aby ułatwić bezkolizyjną dostawę. W dobrych warunkach domowych naklejki utrzymająsię nawet kilka lat.